Doğa Dekorasyon | Konur Sokak Kızılay - Ankara

0530 4 645 645

Duvar Kağıdı Ustası

Duvar Kağıdı yaptırmak için Ankara’da bir Duvar kağıdı ustasına ihtiyacınız mı var ? Duvar Kağıdının özel bilgi gerektiren bir alan olduğunu bilmeniz doğru duvar kağıdı ustasını bulmanın ilk adımıdır. Zira duvar kağıdı uzun yıllar boyunca kullanılacak ve ilerleyen yıllarda soyulma, sıyrılma, renk solması, rutubet kaynaklı sorunlar oluşturabilecek bir üründür. Bu sebeple gerek duvar kağıdı kalite ve desen seçiminde ve gerekse duvar kağıdı uygulamasını yaparken mutlaka bir duvar kağıdı ustasından destek almanızı öneririz.

Duvar Kağıdınızı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şunu bilmelisiniz ki duvar kağıdı seçerken duvar kağıdı fiyatı önceliğiniz olmamalı. Önceliğinizi belirleyecek duvar kağıdının evinize ve zevkinize uyumu, ev duvarı zemininizin seçilecek duvar kağıdına uyumlu olması, Duvar kağıdının kalitesinin yıllar boyu kullanıma uygun olması gibi birçok kriter mevcuttur. Duvar kağıdı ustasının uygulamayı yaparken kullanacağı malzeme (tutkal, spatula..vb) de duvar kağıdının ömrünü uzatacak veya kısaltacak noktalar arasında yer alır. Duvar kağıtlarında en büyük şikayet ilerleyen zamanlarda duvar kağıdının birleşim yerlerinin kalkması yada belirgin hale gelmesidir. Bu durum ise kullanılan malzemenin ve kağıdın kalitesi kadar yine zeminin uygunluğu ile alakalıdır. Eğer duvar zemini duvar kağıdı yapılması için uygun değilse mutlaka alçı çekilerek yada duvar kağıdı ustasının uygun göreceği bir yol ile öncelikle uygun hale getirilmelidir ki bu durum ileriki yıllarda sorun yaşamamak adına oldukça önemlidir.

Duvar Kağıdı Yapan Usta ve Duvar Kağıdı Yapım Süreci

Duvar kağıdı yapan usta daha doğru tabirle Ankara’da bu işi hakkıyla yapan usta bulmak pekte kolay değil. Duvar kağıdı montajı için gittiğimiz müşterilerimizden daha önce çalıştıkları ustalar ile ilgili ve de duvar kağıdı ustası bulamamak gibi bir sorunları olduğu ile ilgili çok şikayet alıyoruz. Doğa Dekorasyon olarak Ankara’nın en iyi duvar kağıdı yapan ustalarını aynı çatıda toplamış olmanın verdiği onurun yanında müşterilerimizden bu yönde aldığımız olumlu geri dönüşlerin mutluluğu bizi de haliyle o derece mutlu ediyor. Referanslarından aldığı güçle kalitesini her gün daha da arttıran bir firma olarak, Duvar kağıdı işlerinize talibiz. Unutmayın ki duvar kağıdı özel bilgi ve tecrübe gerektiren bir alandır o yüzden duvar kağıdı ustası seçerken hassas davranmanız gerektiğini lütfen aklınızdan çıkarmayın.