Doğa Dekorasyon | Konur Sokak Kızılay - Ankara

0530 4 645 645

Apartman Boyama

Apartman iç-dış cephe boya badana yaparken, doğru kalitede ve yaşadığınız bölgenin iklim şartlarına uygun boyayı tercih etmek, apartman için ortak alınacak ve son derece önemli bir konudur. Öncelikle binanızı mevsimsel her türlü koşula karşı koruyacak, aynı zamanda estetik görüntü olarak tüm apartman sakinlerini memnun edecek ve uzun yıllar tekrar apartman boya badana işlemi gerektirmeyecek en doğru boyayı seçmek için Doğa dekorasyon olarak tecrübeli boya ustalarımızdan fikir almanızı öneririz.

Apartman İçin Doğru Boya Seçimi Nasıl Yapılır ?

Apartman sakinlerinin renk zevkleri birbirinden farklı olabilir. Dolayısıyla gerek apartmanınızın iç boya badana işleri ve gerekse apartman dış cephe boyama işleri için tüm apartman sakinlerinin ortak bir karar vererek renk seçimi yapmaları öncelikli önemli husustur. Bu konuda ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar işin aksamasına ve teslim süresinin uzamasına neden olabilir. Bunun en doğru yolu ise örnek bina resimlerine bakmak ya da boya satın alınacak firmanın renk skalasını detaylı biçimde incelemek olacaktır.

Apartman boya badana sürecinde diğer üzerinde mutabık kalınması gereken konu ise maliyettir. Kullanılacak boyanın rengi, kalitesi, çeşidi gibi kıstaslar fiyatın artmasına veya azalmasına neden olacaktır. Apartman sakinlerinin maddi koşulları birbirinden farklı olabileceğinden ortak bir noktada buluşulması gerekebilir. Fiyat belirlenirken günü kurtarmak yerine uzun yıllar boyunca sorunsuz ve temiz bir şekilde kullanılabilecek boya çeşitleri ve modası geçmeyecek renklerin tercih edilmesi tavsiyemizdir. Özellikle apartman dış cephe boyası olarak silikon bazlı dış cephe boyalarının tercih edilmesi ilerleyen yıllarda yaşanabilecek sorunları minimize eder. Ankara’nın iklim koşulları da göz önünde bulundurulduğunda hem yaz hem kış için uygun olan silikon bazlı dış cephe boyaları standart fiyatlı iç ve dış cephe boyalarına oranla arada çok büyük makas olan bir boya çeşidi de değildir.

Ankara Doğa Dekorasyon olarak ustalarımızın bu konudaki tavsiyeleri apartmanınız için en doğru boya badana sürecini geliştireceği gibi, uzun yıllar temiz ve sorunsuz kullanabileceğiniz bir boya badana yaptırmış olursunuz. Apartman Boya badana işlerinde fiyatlandırma binanın cephesi, metrekare alanı, bulunulan bölge, iskele kurmaya elverişli olup olmaması gibi bir çok faktöre göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle apartman boyama fiyatı almak için profesyonel ekibimizden randevu talep edebilirsiniz. Keşif için gelecek ekibimiz hem sizleri süreçle ilgili doğru tercihler yapmanız konusunda yönlendirecek, hem de yerinde inceleme yaparak en uygun fiyatı sunacaktır.