Doğa Dekorasyon | Konur Sokak Kızılay - Ankara

0530 4 645 645

Eşyalı Ev Boyama

Ankara Boyacı Ustaları için, İçerisinde oturulan ve eşya bulunan bir evi boyamak tabiki boş bir evi boyamakla kıyasla daha meşakkatli bir işlemdir. Evde bulunan eşya yoğunluğu çoğu zaman çalışma hızını etkileyebileceği gibi aynı zamanda eşyalarda boya damlacıklarının oluşmaması adına daha dikkatli ve titiz bir çalışma gerçekleştirlmesi gerekmektedir. Bu sebeple öncelikli tavsiyemiz evinizi boşken boyatmanız olacaktır ama şartlar gereği ev dolu iken boyatılması gerekiyorsa Doğa Dekorasyon olarak bu konuda da boya ustalarımızın oldukça tecrübeli ve işini bilen ustalar olduklarını vurgulamak isteriz.

Eşyalı Ev Boyama Fiyatı

Eşyalı evlerde hem evin ebat ve metrekaresi hemde evdeki eşyaların çokluğu – azlığı verilecek fiyatı doğrudan etkileyecektir. Zira evdeki eşya fazlalığına göre eşyaların zarar görmemesi ve leke olmaması için extra malzemeler kullanılabileceği gibi, eşya yoğunluğu işin teslim süresi bakımından da oldukça önemli bir etken olacaktır. İletişim sayfamızd bulunan telefonlarımızdan bize ulaştığınız taktirde aynı gün içerisinde yerinde keşif yaparak az önce söylediğimiz etkenleri de göz önünde bulundurup fiyatlandırma sunabiliriz. Ayrıca renk kartelasından yapacağınız seçimler ve boya ustalarımızın vereceği fikirler neticesinde evinizin boyandıktan sonra nasıl olacağı ile ilgili daha net fikirler edinebilirsiniz. Boya ustalarımız Ankara’nın her bölgesinde daha önce yaptığımız çalışmalardan edindikleri eşyalı ev boyama fikirleri doğrultusunda sizleri yönlendirecek ve en iyi sonucu birlikte almamızı sağlayacaklardır.

Eşyalı Ev Boyanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

* Eşyalar kaliteli ve doğru malzemeler ile zarar görmemeleri ve boya lekesi olmamaları için doğru biçimde sarılmalı ve korunmalıdır.
* Eşyaların korunmsı sağlanırken aynı zamanda zeminde boya lekelerine karşı doğru şekilde kaplanmalı ve kaplamalar sağlam olmalıdır. Ayrıca, süpürgelikleri, kapı ve pencere çerçevelerini maskelemek, yani kağıt bant ile kapatmak da işleri sağlama almak açısından önemlidir.
* Kestirme işlemleri yapılırken engelleyecek eşyalar odanın yada evin başka kısımlarına alınmalı ve boya işlemi bitene kadar orada muhafaza edilmelidirler.
* İş güvenliği açısından açıkta kalan elektrik kabloları yada ustaya iş yaparken zarar verebilecek eşya ve meteryaller güvenli bir hale getirilmeli, gerekirse boya badana işi bitene kadar işlevsiz halde olmaları gerekmektedir.
* Tüm eşyalar duvarlardan uzak bir yere, odanın ortasına doğru çekilmeli, böylece ustaya alan açılmalıdır.
* Perdeler boya sıcramasına karşı en hassas ve korunağı zor eşyalardır. Bu nedenle mümkünse perdeler boya badana işlemi bitirilene kadar sökülmelidir.