Doğa Dekorasyon | Konur Sokak Kızılay - Ankara

0530 4 645 645

En İyi Yaz Vurgulu Duvar Boyası Renkleri

Yaz, daha sıcak havalardan en iyi şekilde yararlanma zamanıdır, bu da dışarıda biraz daha fazla zaman geçirme eğiliminde olduğumuz anlamına gelir. Ama yine de iç mekanlarda çok zaman geçiriyoruz, bu yüzden o yaz havasını evlerimize de getirmek istememiz çok doğal. Bunu gerçekleştirmenin kolay bir yolu var – alanınıza biraz eğlenceli yaz renkleri ekleyin!

Herhangi bir odada renkle oynamak biraz bunaltıcı gelebilir, bu nedenle odayı büyük ölçüde değiştirmeden bir ekleme yapmanın güzel bir yolu vurgulu bir duvar eklemektir. Bu, dengeli bir görünüm yaratır, böylece diğer duvarlarda daha yumuşak veya daha nötr renklere sadık kalırken, bir yandan da bir şeyleri aydınlatabilirsiniz!

Duvarlarınızı Aydınlatmak İçin Yaz Boya Renkleri

Tabii ki, renk trendleri yıldan yıla biraz değişme eğilimindedir, ancak bu yıl gördüğümüz yaz boyası renk trendleri aslında oldukça zamansız! Bu yaz denemek için bu trendlerden herhangi birini seçerseniz, kesinlikle bir süre etrafta tutmak isteyeceğiniz bir görünüme sahip olacaksınız.

Yaz İçin Trend Olan Boya Renkleri

MAVI GÖKLER

Bulutsuz yaz günlerinden ilham alan mavi, bu yıl büyük bir renk. Çok sakinleştirici bir renktir ve odaklanmaya yardımcı olabilir, bu da onu evinizdeki hemen hemen her odada vurgulu bir duvar için harika bir seçenek haline getirir. Bu renk ailesinde, pastelin yumuşak tonlarından gök mavisine ve gerçekten cesur bir şey için parlak kobalt tonlarına kadar değişen çeşitli modaya uygun tonlar vardır.

PLAJ GÜNÜ

Bu, yüksek nötr tonları tercih edenler için harika. Plajın renkleri, tüm yıl boyunca bu yaz havasını getirmenin her zaman akıllı bir yoludur. Tabii ki, gerçek kumu içeriye getirmek oldukça dağınık olurdu, ancak beyaz, fildişi, soluk gri ve bej gibi renkler ekleyerek aynı kumsalda olma hissini elde edebilirsiniz. Turkuaz, okyanus mavisi, mercan veya şeftali tonlarında vurgu ve aksesuarlar ekleyerek, plajdan alınan alanınız için tam bir renk paleti oluşturabilirsiniz.

ÇIÇEK BUKETI

Biraz daha parlak bir şey ister misiniz ? Alanınızda biraz daha fazla enerji istiyorsanız, hiçbir şey yaz bahçeden çekilen muhteşem renkler gibi olamaz ! En sevdiğiniz dış mekan alanlarını düşünün – ne tür çiçekler var? Mükemmel çiçek tonunuzu bulmak için bunu ilham kaynağı olarak kullanın. Pembeleri, lavanta tonlarını ve adaçayından parlak çimenli tonlara kadar çeşitli yeşilleri düşünün.

YAZ BOYASI RENK TRENDLERI

Bu muhteşem yaz boya renkleri ile denemenizi hangi odalarda gerçekleştireceğinizi mi merak ediyorsunuz? Zamanınızın çoğunu geçirme eğiliminde olduğunuz odalara dış mekanı getirme fikrine bayılıyoruz. Oturma odası, yemek odası, oyun odası ve yatak odaları, yazlık vurgulu bir duvar için harika alanlardır.

Tabii ki, sadece bir duvarı bile boyadığınızda, paleti odanın geri kalanına taşıdığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Yatak odasında yeni nevresimler, yastıklar ve dekoratif aksesuarlarla biraz daha renk katın. Bir oturma odasında perdelerinizi kolayca yenileyebilir, yastıklar atabilir, hatta seçtiğiniz renklerde yepyeni mobilyalar getirebilirsiniz. Herhangi bir odada, yeni renk sıçramanıza tam olarak uymayan öğeleri değiştirmeyi ve ayrıca yeni alanınıza eklemek için ince dekoratif parçalar bulmayı düşünmek isteyeceksiniz.

Artık ilham aldığınıza göre, o yaz havasını eğlenceli yeni vurgulu bir duvarla iç mekanlara getirmeye hazır mısınız? Doğa Dekorasyon, evinizi dönüştürmeye ve sadece 1 günde yeni bir görünüm kazandırmaya hazır.